Moje filosofie

Do ničeho se netlačte a buďte v pohodě. Váš svatební den mohu dokonale zdokumentovat jen tehdy, pokud nebudu nic ovlivňovat. Nebudu Vám říkat, kdo má kdy přinést svatební kytici nebo kdo se má kdy kam podívat. Buďte sví a všechno dobře dopadne.

Po několika letech focení svateb jsem zjistil, že reportážní styl mi sedí mnohem lépe, než klasické focení spousty detailů a portrétů. A že právě pro to, že se na něj zaměřuji, si mě nejčastěji objednáváte. Ano, detaily výzdoby a portréty novomanželů fotím taky, ale 90 procent času na svatbě fotím dokumentárním způsobem. Také proto v mém portfoliu naleznete víc černobílých fotek, než bývá zvykem. Černobílé pojetí mně osobně k reportážnímu stylu skvěle pasuje.

"Dokonale jsi vystihl atmosféru našeho dne!"

"Musel jsi snad létat, jinak není možné, že jsi toho tolik zachytil"

"Nejvíce se nám líbí to množství momentek, které jsi vyfotil. Mimochodem, jak je to možné?" 

To jsou pochvalné recenze, které jste mi napsali... Díky! Odrážejí přesně to, na co se zaměřuji – tedy nenápadné zachytávání chvilek plných emocí. Umím nenápadně zapadnout mezi svatebčany. Mám už i dost zkušeností, takže dokáži předvídat, kdy přijde exploze emocí. Chci být na Vaší svatbě hostem a kamarádem, ne cizincem, který Vás bude ve Vašich intimních chvílích otravovat. Také proto Vás chci poznat ještě před svatbou na schůzce u dobrého kafe (nebo ještě lépe piva) nebo i na předsvatebním focení.